Policz ile osób odwiedza Twój lokal
Całkowicie bezprzewodowo

Synati liczniki
Laptop

#bezpiecznysklep – #COVID-19

Oferujemy rozwiązanie służące do automatycznego zrządzania kolejką przed Twoim sklepem. System pozwala na określenie liczby klientów przebywających aktualnie w przestrzeni handlowo-usługowej dodatkowo wyświetlając treści reklamowe oraz promocyjne osobom znajdującym się w kolejce. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

wireless people counter

Połącz 100% swoich punktów sprzedaży w jeden centralny system

Zainstaluj nasz bezprzewodowy system w dowolnej lokalizacji w kilka minut i rozpocznij zbieranie dokładnych danych.

– szybki montaż
– system plug&play
– oszczędność do 70% kosztów tradycyjnego montażu
conversions calculate

Analizuj dane za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych

Uzyskaj dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca w wygodnej dla Ciebie formie.

– dane dostępne globalnie
– dostęp do danych poprzez REST API
– zaawansowane funkcje dostępne na platformie
wireless people counter

Reaguj szybciej na pojawiające się trendy

Podejmuj racjonalne kroki na podstawie uzyskanych informacji

– analizuj w czasie rzeczywistym skuteczność akcji marketingowych
– wylicz konwersję weryfikując przy tym zaangażowanie personelu
– optymalizuj zatrudnienie
wireless customer counter

Sprawdź atrakcyjność lokalu jeszcze przed wynajęciem

Zweryfikuj efektywność swoich punktów sprzedaży

– zmierz konwersję osób wchodzących względem osób mijających lokal
– zweryfikuj atrakcyjność lokalizacji
– sprawdź zainteresowanie ekspozycją sklepową

Uzyskaj dane z każdego punktu sprzedaży

Zbierz i porównaj najważniejsze dane których potrzebujesz, aby lepiej zrozumieć swoich klientów. Podejmuj skuteczne decyzje biznesowe oparte na twardych danych, korzystając z dokładnych informacji na temat ruchu pieszego w Twoich lokalach. Informacje oraz analizy dostępne są na platformie analitycznej posiadającej możliwość automatycznego eksportu danych do dowolnego zewnętrznego oprogramowania przy wykorzystaniu REST API.

conversions calculate
wireless customer counter

Skoncentruj się na celu swojej marki

Zoptymalizuj ruch w swoich punktach sprzedaży pod kątem zysku. Dzięki analityce danych możesz oddzielić to, co działa, od tego co nie przynosi zamierzonego efektu. Wszystko po to, aby klienci do Ciebie wracali! Oblicz konwersję, zweryfikuj sukces marketingowy oraz szybko podejmij kluczowe decyzje przekładające się na skalowalność i zysk Twojego biznesu.

Kontroluj codzienne koszty prowadzenia biznesu

Podejmuj racjonalne kroki na podstawie otrzymanych danych. Zweryfikuj efektywność swoich punktów sprzedaży wraz z bezpośrednim zaangażowaniem personelu w sprzedaż produktów. Na podstawie uzyskanych informacji dobierz odpowiednie obłożenie personelu, stwórz prawidłowy, efektywny grafik i ogranicz pozostałe koszty do minimum.

customers counting
bezprzewodowy licznik klientów

Synati – bezprzewodowy licznik osób

Prowadzisz własną sprzedaż? Zastanawiasz się nad swoją pozycją na rynku? Czy Twój sklep jest obiektem zainteresowania potencjalnych klientów? Jak ma się to wszystko do efektywnej sprzedaży?
 
Jeśli stawiasz sobie podobne pytania to znak, że pora działać. Liczenie klientów stojąc z notesem na wejściu do sklepu nie wchodzi w grę, kto przy zdrowych zmysłach podejmie się takiej straty czasu mając na wyciągnięcie ręki bezprzewodowy licznik klientów. Przeprowadzanie analiz jest istotnym zabiegiem w firmach odnoszących sukcesy- pozwala na poznanie naszych słabych stron i daje możliwość pójścia naprzód, poprawiając to, co nas ogranicza. Może to zła lokalizacja, niewłaściwy dobór reklamy do naszego odbiorcy, mało atrakcyjna wystawa sklepowa. Bezprzewodowy licznik osób Synati pomoże w technicznym aspekcie rozpoczęcia analizy poprzez automatyczne liczenie osób przechodzących przez próg Twojego sklepu. Liczenie konwersji, liczenie klientów, liczenie osób wchodzących do sklepu– pozwól Synati działać. Oferujemy system gromadzący bezpieczne dane a wszystkie analizy dostępne są dla Ciebie na platformie on-line.

Wzmocnij swój biznes już dziś

Pozostaw nam swoje dane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz pracownik w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą ustalając dogodny termin prezentacji oferowanego przez nas systemu.

Poproś o demonstrację

Masz pytania?

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą.

    Informacja o Twoich danych osobowych (kliknij aby zapoznać się z treścią).